PLAN LEKCJI
rok szkolny 2016/2017
KLASY I  -  III

 

LP

Godz.

Klasa I

 

Klasa II a

 

Klasa II b

 

Klasa III a

 

Klasa III b

 

 

 

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

 

 

1.

8:00 –

8:45

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

zaj. wyrównawcze

K1

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

A. D±browska

 

 

2.

8:55 –    9:40

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

religia

P2

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Krawczyńska

 

 

3.

9:55 –

10:40

kształcenie zintegrowane

K1

religia

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

wych. – fiz.

SG

M. Kędziora

 

M. Krawczyńska

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

J. Stępień

 

 

4.

10:55 – 11:40

kształcenie zintegrowane

K1

wych. – fiz.

SG

jęz. angielski

P

eduk. plastyczna

INF

kształcenie zintegrowane

K2

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

A. Stępień

 

E. Fijas

 

M. Garbacz

 

 

5.

11:50 – 12:35

 

 

 

 

zaj. komputerowe

INF

zaj. wyrównawcze

P

kształcenie zintegrowane

K2

 

 

 

 

E. Fijas

 

A. D±browska

 

M. Garbacz

 

 

6.

12:45 – 13:30

 

 

 

 

zaj. wyrównawcze

P

 

 

 

 

 

 

 

 

A. D±browska

 

 

 

 

 

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W

T

O

R

E

K

 

 

1.

8:00 –

8:45

kształcenie zintegrowane

K1

zaj.wyrównawcze

B

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

kształcenie zintegrowane

K2

M. Kędziora

 

A. D±browska

B

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

2.

8:55 –    9:40

kształcenie zintegrowane

K1

zaj.wyrównawcze

 

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

kształcenie zintegrowane

K2

M. Kędziora

 

A. D±browska

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

3.

9:55 –

10:40

kształcenie zintegrowane

K1

zaj.komputerowe

INF

kształcenie zintegrowane

P

jęz. angielski

K3

wych. – fiz.

SG

M. Kędziora

 

E. Fijas

 

I. Obarska

 

A. Stępień

 

J. Stępień

 

 

4.

10:55 – 11:40

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

wych. – fiz.

SG

religia

K3

zaj. komputerowe

INF

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

J. Stępień

 

M. Krawczyńska

 

E. Fijas

 

 

5.

11:50 – 12:35

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

K2

religia

P

eduk. muzyczna

K3

 

 

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

M. Krawczyńska

 

I. Obarska

 

 

 

 

6.

12:45 – 13:30

 

 

kształcenie zintegrowane

K2

zaj.wyrównawcze

P

 

 

 

 

 

 

J. Pławiak

 

A. D±browska

 

 

 

 

 

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¦

 

R

O

D

A

 

1.

8:00 –

8:45

 

 

kształcenie zintegrowane

P

zaj. wyrównawcze

K1

kształcenie zintegrowane

K3

kształcenie zintegrowane

K2

 

 

J. Pławiak

 

A. D±browska

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

2.

8:55 –    9:40

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

P

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

K3

kształcenie zintegrowane

K2

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

J. Stępień

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

3.

9:55 –

10:40

kształcenie zintegrowane

K1

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

kształcenie zintegrowane

K2

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

4.

10:55 – 11:40

wych. – fiz.

SG

religia

K1

kształcenie zintegrowane

P

jęz. angielski

K3

eduk. muzyczna

K2

M. Kędziora

 

M. Krawczyńska

 

I. Obarska

 

A. Stępień

 

J. Pławiak

 

 

5.

11:50 – 12:35

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

kształcenie zintegrowane

P

 

 

jęz. angielski

K3

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

 

 

A. Stępień

 

 

6.

12:45 – 13:30

 

 

 

 

 

 

 

 

zaj. wyrównawcze

K2

 

 

 

 

 

 

 

 

A. D±browska

 

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

C

Z

W

A

R

T

E

 

K

 

 

1.

8:00 –

8:45

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

 

 

zaj. wyrównawcze

P

kształcenie zintegrowane

K3

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

 

 

A. D±browska

 

M. Garbacz

 

 

2.

8:55 –    9:40

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

kształcenie zintegrowane

P

religia

B

kształcenie zintegrowane

K3

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

M. Krawczyńska

 

M. Garbacz

 

 

3.

9:55 –

10:40

jęz. angielski

K1

kształcenie zintegrowane

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

religia

P1

A. Stępień

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Krawczyńska

 

 

4.

10:55 – 11:40

religia

K1

jęz. angielski

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

wych. – fiz.

SG

M. Krawczyńska

 

A. Stępień

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

J. Stępień

 

 

5.

11:50 – 12:35

zaj. wyrównawcze

K1

zaj. komputerowe

INF

religia

P

kształcenie zintegrowane

K3

jęz. angielski

K2

A. D±browska

 

E. Fijas

 

M. Krawczyńska

 

K. Rycerz

 

A. Stępień

 

 

6.

12:45 – 13:30

 

 

 

 

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

K3

 

 

 

 

 

 

J. Stępień

 

K. Rycerz

 

 

 

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P

I

ˇ

T

E

K

 

1.

8:00 –

8:45

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

 

 

zaj. komputerowe

INF

kształcenie zintegrowane

K3

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

 

 

E. Fijas

 

M. Garbacz

 

 

2.

8:55 –    9:40

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K2

zaj. komputerowe

INF

jęz. angielski

P

kształcenie zintegrowane

K3

M. Kędziora

 

J. Pławiak

 

E. Fijas

 

A. Stępień

 

M. Garbacz

 

 

3.

9:55 –

10:40

zaj. komputerowe

IN

kształcenie zintegrowane

K2

J. angielski

P

kształcenie zintegrowane

K1

kształcenie zintegrowane

K3

E. Fijas

 

J. Pławiak

 

A. Stępień

 

K. Rycerz

 

M. Garbacz

 

 

4.

10:55 – 11:40

religia

K1

wych. – fiz.

SG

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

edu. plastyczna

K2

M. Krawczyńska

 

J. Pławiak

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

M. Kędziora

 

 

5.

11:50 – 12:35

kształcenie zintegrowane

K1

jęz. angielski

K2

kształcenie zintegrowane

P

kształcenie zintegrowane

K3

 

 

M. Kędziora

 

A. Stępień

 

I. Obarska

 

K. Rycerz

 

 

 

 

6.

12:45 – 13:30

 

 

 

 

kształcenie zintegrowane

P

 

 

 

 

 

 

 

 

I. Obarska

 

 

 

 

 

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                         


K1 – klasa na parterze
K2 – klasa Ł±cznik dół
K3 – klas Ł±cznik góra
K4 – klasa na parterze (w przedszkolu)

KLASY IV  - VI

 

LP

Godz.

Kl. IV

SALA

KL. V

SALA

KL. VI
SALA

 

 

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

 

 

1.

8:00 –8:45

matematyka

M1

godzina z wychowawc±

B

religia

P3

D. Gozdek

J.Stępień

M. Krawczyńska

 

2.

8:55 –    9:40

język polski

P3

wych. - fiz.

SG

język niemiecki

D

B. Pakos

J. Stępień

A. W±sik

 

3.

9:55 –10:40

przyroda

B

matematyka

M1

język polski

P3

M. Garbacz

D. Gozdek

B. Pakos

 

4.

10:55 – 11:40

wych. - fiz.

SG

religia 

P3

wych. - fiz.

SG

J. Stępień

M. Krawczyńska

M. Czajkowska

 

5.

11:50 – 12:35

język niemiecki

D

język polski

P3

język angielski

G

A. W±sik

B. Pakos

A. Stępień

 

6.

12:45 – 13:30

język angielski

G

przyroda

B

zajęcia komputerowe

INF2

A. Stępień

M. Garbacz

E. Fijas

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

WDŻiR

B

zajęcia komputerowe

INF2

 

M. Garbacz

E. Fijas

 

 

W

T

O

R

E

K

 

 

1.

8:00 –8:45

zajęcia komputerowe

INF2

język niemiecki

D

język polski

P3

E. Fijas

A. W±sik

B. Pakos

 

2.

8:55 –    9:40

zajęcia komputerowe

INF2

język polski

P3

język angielski

G

E. Fijas

B. Pakos

A. Stępień

 

3.

9:55 –10:40

język polski

P3

przyroda

B

wych. - fiz.

SG

B. Pakos

M. Garbacz

M. Czajkowska

 

4.

10:55 – 11:40

matematyka

M1

język angielski

G

przyroda

B

D. Gozdek

A. Stępień

M. Garbacz

 

5.

11:50 – 12:35

wych. - fiz.

SG

historia

H

matematyka

M1

J. Stępień

E. Jabłońska

D. Gozdek

 

6.

12:45 – 13:30

plastyka

P3

wych. - fiz.

SG

muzyka

B

I. Obarska

J. Stępień

A. Strugalska

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

¦ 

R

O

D

A

 

1.

8:00 –8:45

wych. - fiz.

SG

zajęcia techniczne

B

plastyka

P3

J. Stępień

A. Strugalska

I. Obarska

 

2.

8:55 –    9:40

język angielski

G

plastyka

P3

wych. - fiz.

SG

A. Stępień

I. Obarska

M. Czajkowska

 

3.

9:55 –10:40

matematyka

M1

język polski

P3

historia

H

D. Gozdek

B. Pakos

E. Jabłońska

 

4.

10:55 – 11:40

przyroda

B

język polski

P3

matematyka

M1

M. Garbacz

B. Pakos

D. Gozdek

 

5.

11:50 – 12:35

religia 

G

matematyka

M1

język polski

P3

M. Krawczyńska

D. Gozdek

B. Pakos

 

6.

12:45 – 13:30

godzina z wychowawc±

G

religia 

B

język polski

P3

A.Stępień

M. Krawczyńska

B. Pakos

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

język angielski

P3

przyroda

B

 

A. Stępień

M. Garbacz

 

C

Z

W

A

R

T

E

 

K

 

 

1.

8:00 – 8:45

język angielski

G

 

 

zajęcia techniczne

B

A. Stępień

 

A. Strugalska

 

2.

8:55 –    9:40

matematyka

M1

język angielski

G

język polski

P3

D. Gozdek

A. Stępień

B. Pakos

 

3.

9:55 –10:40

przyroda

B

język polski

P3

wych. - fiz.

SG

M. Garbacz

B. Pakos

M. Czajkowska

 

4.

10:55 – 11:40

język niemiecki

D

matematyka

M1

przyroda

B

A. W±sik

D. Gozdek

M. Garbacz

 

5.

11:50 – 12:35

język polski

P3

wych. - fiz.

SG

matematyka

M1

B. Pakos

J. Stępień

D. Gozdek

 

6.

12:45 – 13:30

muzyka

B

zajęcia komputerowe

INF2

godzina z wychowawc±

P3

A. Strugalska

E. Fijas

B. Pakos

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

zajęcia komputerowe

INF2

język angielski

P3

 

E. Fijas

A. Stępień

 

 

P

I

ˇ

T

E

K

 

1.

8:00 –8:45

wych. -fiz.

SG

matematyka

M1

język angielski

G

J. Stępień

D. Gozdek

A. Stępień

 

2.

8:55 –    9:40

historia

H

wych. - fiz.

SG

matematyka

M1

E. Jabłońska

J. Stępień

D. Gozdek

 

3.

9:55 – 10:40

język polski

P3

muzyka

B

religia

P1

B. Pakos

I. Obarska

M. Krawczyńska

 

4.

10:55 – 11:40

język polski

P3

język niemiecki

D

historia

H

B. Pakos

A. W±sik

E. Jabłońska

 

5.

11:50 – 12:35

religia

G

przyroda

B

język polski

P3

M. Krawczyńska

M. Garbacz

B. Pakos

 

6.

12:45 – 13:30

zajęcia techniczne

B

język polski

P3

język niemiecki

D

A. Strugalska

B. Pakos

A. W±sik

 

7.

13:35 – 14:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 



OBJASNIENIA ZNAKÓW: I piętro                       Ł±cznik                 
B – sala nr 11 – biologiczna
P3 – sala nr 12 – języka polskiego                                              SG   -  sala gimnastyczna
H – sala nr 16 – historyczna
P1 – sala nr 17 – języka polskiego                                              SZ  -   sala numer 29  -  językowa
P2 – sala nr 18 – języka polskiego

II piętro
G – sala nr 20 – geograficzna
FCH – sala nr 21 fizyczno-chemiczna
D – sala nr 24 – języka niemieckiego
M1 – sala Ne 25 – matematyczna
M2 – sala nr 26 – matematyczna
INF1 sala nr 27 – informatyczna
INF 2 sala nr 28 – informatyczna

      

OFICJALNA STRONA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W ZAWICHO¦CIE   2006 ©  SP nr 1 « Admin_EwaF